Nase E Cane Home Napoli

  • 25 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Nase E Cane Home Napoli ligger inom 2 km från San Gregorio Armenos kyrka och cirka 10 minuter till fots från tunnelbanestationen Municipio.

Lägenheten Nase E Cane Home Napoli erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar. Du har också tillgång till en bidé, en separat toalett och en dusch.

Den här lägenheten erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, inklusive kylskåp och köksredskap.

Den här lägenheten ligger i distriktet Wenshan, i närheten av Castel dell'Ovo. Sevärdheterna inkluderar Neapels katedral, ungefär 10 minuters bilresa från lägenheten. Inom 2,1 km från boendet hittar du Madre · museo d'arte contemporanea Donnaregina. Du kommer att befinna dig några meter bort från busshållplatsen Santa Lucia - Regione Campania.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Nase E Cane Home Napoli
Napolion - Luxury Apartment
Mobilpris

Napolion - Luxury Apartment

9.4
Utmärkt 118 recensioner
96 m från boendet
USD 282 USD 254
per natt
Maison Santa Lucia
Mobilpris

Maison Santa Lucia

9.1
Utmärkt 121 recensioner
135 m från boendet
USD 112 USD 101
per natt
Casa Echia
Mobilpris

Casa Echia

9.2
Utmärkt 36 recensioner
135 m från boendet
USD 328 USD 295
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    3,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 17:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00
    Licensnummer15063049LOB7578,It063049c2ww5Q68QV
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Nase E Cane Home Napoli?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Nase E Cane Home Napoli.
    • Accepterar lägenheten Nase E Cane Home Napoli husdjur?
      Lägenheten Nase E Cane Home Napoli tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    3,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Nase E Cane Home Napoli

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng